Ceník

Naším cílem je maximální možná kvalita stomatologické péče. Proto vždy začínáme podrobnou konzultací, při které s pacientem či pacientkou probereme stav chrupu a možnosti ošetření. Máte tak vždy možnost kvalifikovaně se rozhodnout.

Jako jedno z mála pracovišť máme smlouvy se všemi zdravotními pojišťovnami v ČR (VZP, OZP, VoZP, ZPMV, ČPZP, Revírní bratrská, ZPŠ).

Pojištěnci výše uvedených zdravotních pojišťoven tak nehradí vstupní prohlídky, pravidelné kontroly a mnohé další výkony v rámci zdravotního pojištění.

Kvalitní péče si vyžaduje špičkové materiály i dostatek času, často nad rámec základního zdravotního pojištění, které se bohužel platí hotově (a vlastně u všech stomatologů v Česku).

Berte prosím proto následující částky za orientační. Cenu za Vaše ošetření Vám vždy sdělíme předem. Věříme, že budete s naší péčí spokojení!

Ceník výkonů obvykle nehrazených ze zdravotního pojištění

  • Fotkompozitní "bílá " výplň - dle rozsahuod 2490 Kč

  • CBCT - 3D RTG - pořízení a vyhodnocení snímku2100 Kč

  • Dentální hygiena (ošetření 50 minut) AKCE: včetně nejmodernějšího ošetření EMS AirFlow - DOPORUČUJEME !1890 Kč

  • Definitivní ošetření kořenového kanálku (včetně RTG, anestezie a speciálního rotačního nástroje) - dle rozsahuod 3500 Kč

  • Celokeramická korunka CEREC (+ digitální otisk bez nepříjemného klasického otisku do sádry)od 9900 Kč

  • Celokeramický můstek CEREC tříčlennýod 27 900 Kč

  • Bělení ordinační PURE WHITENING (Výborné výsledky - doporučejeme!)8900 Kč

Jak se objednat?

Stačí zavolat v pracovní dny mezi 8:00 až 14:00 na telefonní číslo +420 273 132 183 nebo se kdykoliv objednat přes Kontaktní formulář či na emailu info@dentplus.cz

Objednejte se

Kvalitní péče a důraz na bezbolestnost...

...právě s takovým přístupem se u nás setkáte. Naším cílem je stomatologie 21. století s důrazem na komplexní péči - od nejmenších po nejstarší!

U nás jste vítáni

Moderní stomatologie se nemusíte bát!