Zubní korunky i na počkání

Naše klinika nabízí rychlé a efektivní řešení pro získání zubních korunek s využitím pokročilé technologie CEREC. Tento systém nám umožňuje navrhnout, vyrobit a aplikovat vaši zubní korunku během jediné návštěvy, což šetří váš čas a zvyšuje pohodlí. A navíc máme i velmi výhodné ceny!

Proč si vybrat naše zubní korunky i na počkání?

  • Inovativní technologie CEREC: Využíváme špičkový systém CEREC pro rychlou a přesnou výrobu zubních korunek přímo v naší klinice.
  • Korunky i na počkání: Zapomeňte na více návštěv a dočasné řešení. S technologií CEREC obdržíte vaši korunku během jedné návštěvy.
  • Přesné a pohodlné řešení: Digitální otisky a počítačem řízené frézování zajistí, že vaše korunka bude perfektně sedět a vypadat přirozeně.
  • Materiály vysoké kvality: Používáme pouze nejlepší materiály, které zajišťují dlouhotrvající krásu a funkčnost vašich korunek.
  • Zkušený tým: Náš tým lékařů a laborantek je vysoce kvalifikovaný v používání technologie CEREC, což zaručuje vynikající výsledky.

Obnovte krásu a funkčnost vašeho úsměvu bez zbytečného čekání. Neváhejte nás kontaktovat na telefonním čísle +420 773 694 472 nebo nám napište zde. Náš tým je zde, aby Vám pomohl s jakýmkoliv dotazem nebo sjednáním konzultace.

Jak se objednat?

Stačí zavolat v pracovní dny mezi 8:00 až 14:00 na telefonní číslo +420 273 132 183 nebo se kdykoliv objednat přes Kontaktní formulář či na emailu info@dentplus.cz

Objednejte se

U nás jste vítáni

Moderní stomatologie se nemusíte bát!