Náš přístup

Zakládáme si na kompletní péči s maximálním důrazem na estetiku. 

Návštěva stomatologa rozhodně nemusí být děsivý zážitek, kterého je nutné se obávat. Naopak!  Základními principy našeho ošetření je důraz na bezbolestnost, funkční a estetickou preciznost a profesionální přístup lékaře, pro něhož je pacient, dospělý i dětský, především partnerem. Tak abyste nás mohli doporučit své rodině, přátelům a nebo kolegům. Naším hlavním cílem je Váš zdravý a zářivý úsměv!

Proto přímo v našem centru propojujeme praktickou stomatologii nejen se zkušenými a pečlivými dentálními hygienistkami, ale také s péčí stomatochirurgů, implantologů nebo parodontoložky.

Nabízíme Vám hlavních 5 důvodů, proč k nám chodit: 

Špičková péče – naši lékaři mají mnoho zkušeností, které sbírali v předních stomatologických centrech České republiky a kteří se neustále dále vzdělávají.

Komplexní ošetření – můžete se spolehnout, že Vám zajistíme špičkovou péči po všech stránkách včetně dentální hygieny.

Moderní přístroje – novou praxi jsme vybavili zbrusu novými přístroji těch nejlepších výrobců stomatologických přístrojů: křeslo A-dec 500, 3D CBCT rentgen Sirona, špičkový laser Sirona, intraorální kamera, intraorální rentgen, systém CEREC pro virtuální otisky s dokonalou přesností přímo v ústech a možným zhotovením i v rámci jedné návštěvy a mnoho dalších.

Profesionální přístup – jste pro nás především klienti a partneři, kterých si vážíme.

Máme na Vás čas – nemyslíme si, že lze dělat funkčně a esteticky kvalitní výplně jako na běžícím pásu. Naši lékaři si na Vás udělají čas a dají si záležet. Pokud Vám sjednaný termín z různých důvodů nevyhovuje a nemůžete přijít, přečtěte si prosím jak postupovat, abychom nemuseli účtovat storno poplatek a mohli návštěvu nabídnout jiným čekajícím pacientům. 

 

 

Nemůžete přijít ve zvolený termín?

Pokud Vám sjednaný termín z různých důvodů nevyhovuje a nemůžete přijít, přejděte do této sekce, kde se dozvíte, co v tomto případě dělat

Kvalitní péče a důraz na bezbolestnost...

...právě s takovým přístupem se u nás setkáte. Naším cílem je stomatologie 21. století s důrazem na komplexní péči - od nejmenších po nejstarší!

U nás jste vítáni

Moderní stomatologie se nemusíte bát!